Mikris Gialos - půjčovna aut

 

Půjčení auta v letovisku Mikris Gialos je bez problémů. Půjčovna aut Lefkada Aris Vám požadované auto přistaví zdarma k jakémukoliv hotelu v této oblasti. prosíme, vyplňte rezervační formulář, my Vám pak rezervaci potvrdíme a v určený den a hodinu přivezeme auto až před Vaše ubytování.

 

Auta a ceny půjčovného aut na Lefkadě Rezervovat auto na Lefkadě

 

 

Naše tipy na ubytování v letovisku Mikris Gialos

Efta Nisia - studia a apartmány

Efta Nisia - studia a apartmány

Moderní apartmánový hotel Efta Nisia je postaven z tradičních materiálů v barvách jónského souostroví. Pavilóny s bazénem stojí v mírném svahu a od malé oblázkové pláže je odděluje jen málo používaná místní komunikace, která pokračuje k hlavní pláži.

Rouda Village - st/apts

Rouda Village - st/apts

3 nové vilky Rouda Village jsou postaveny v klidném prostředí na východním pobřeží ostrova Lefkada, pouhých pár minut od malé vesničky Rouda Bay a velmi blízko nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí v prostorné zahradě s olivovníky, je zde místo na grilování i na provozování různých sportů.

Panorama apartmány

Panorama apartmány

Vilka Panorama je postavena bezprostředně nad jednou z malých oblázkových pláží ostrova Lefkada, na kterou se dostanete po schodech. Dále máte možnost využívat bazén hotelu Efta Nisia, který je od vilky oddělen místní komunikací. K dispozici jsou lehátka a slunečníky. Možnost obsazení je 5-6 lůžek.

Captain Nick - studia

Captain Nick - studia

Pěkná vilka Captain Nick se nachází v osadě Rouda Bay v blízkosti nádherné pláže Mikros Gialos. Stojí jen pár metrů od moře, malého přístavu, rybářských loděk a člunů. Na pláž, která patří k jedněm z nejkrásnějších na Lefkadě, je to doslova pár metrů. V místě jsou obchody, taverny a kavárny, jejich provoz se však odvíjí od počtu návštěvníků tohoto místa (obvykle červen-září).

Mikros Gialos - st/aptms

Mikros Gialos - st/aptms

Ubytování Mikros Gialos je postaveno ve svahu nad krásnou pláží Mikros Gialos v zátoce Rouda Bay na ostrově Lefkada. Na pláž se dostanete velmi rychle po schodišti a pak seběhnete pár metrů po silnici. V místě je malý obchod a několik taveren. V malém přístavu si můžete od rybářů koupit čerstvé ryby.