Nidri - půjčovna aut

 

Půjčení auta v letovisku Nidri je bez problémů. Půjčovna aut Lefkada Aris Vám požadované auto přistaví zdarma k jakémukoliv hotelu v této oblasti. prosíme, vyplňte rezervační formulář, my Vám pak rezervaci potvrdíme a v určený den a hodinu přivezeme auto až před Vaše ubytování.

 

Auta a ceny půjčovného aut na Lefkadě Rezervovat auto na Lefkadě

 

 

Naše tipy na ubytování v letovisku Nidri

Avra Beach

Avra Beach od 25016,-

hotel Avra Beach s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidnějším prostředí poblíž centra letoviska Nidri. Leží přímo u moře (s pozvolným vstupem) a oblázkové pláže. Je odtud nádherný výhled na protější ostrůvky a zdejší okolí jen dokresluje malebnost tohoto místa ideálního k prožití příjemné relaxační dovolené. Živé centrum letoviska Nidri s nákupní třídou a mož­nostmi denní i noční zábavy je vzdáleno cca 5 minut chůze. Nechybí tu restaurace, taverny, kavárny, bary, zlatnictví a klenotnictví, ani obchody s potravinami a suvenýry.

Theodoros

Theodoros od 6490,-

2 apartmány a 4 studia

Katina studia

Katina studia od 12550,-

Příjemný studiový dům Katina ukrytý v zeleni se nachází přímo na písečné pláži, která nabízí nádherný výhled na ostrovy kolem Lefkady. Centrum letoviska Nidri je vzdáleno 1 km, hlavní město Lefkas 17 km. O studia se pečlivě starají majitelé, kteří Vás zahrnou pravou řeckou pohostinností.

Vassia studia a apartmány

Vassia studia a apartmány od 3990,-

Penzion Vassia leží nedaleko centra letoviska Nidri, 250 m od oblázkové pláže (boty do vody nejsou potřeba, v moři písek). Ubytování doporučujeme všem, kteří preferují ubytování blízko centra letoviska s jeho nábřežím, ale ubytování chtějí v klidu. Studia pro 2–4 osoby a apartmán pro 3–5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, TV, wi-fi připojením zdarma a klimatizací za poplatek. Jednolůžkové studio + 440 Kč/noc. Apartmán obsazen 2 osobami + 250 Kč/noc.

Gregory´s

Gregory´s od 15790,-

hotel rodinného typu Gregory´s s příjemnou atmosférou se nachází v klidné části centra letoviska Nidri, hned u moře s pozvolným vstupem a užší oblázkovo-písčité pláže. Hotel tvoří hlavní a vedlejší budova. Centrum letoviska Nidri, kde jsou možnosti zábavy, nákupů, občerstvení i procházek je jen kousek od hotelu. Doporučujeme zpříjemnit si pobyt u moře poznáváním ostrova (autem, na motorce, autobusem) nebo lodí (www.nidristar.gr)